Ilustračná fotografia

Výhody siete a služieb Uniphone

Bezplatné volania vo vlastnej sieti

Všetky volania a SMS v sieti Uniphone sú bezplatné. U nás si nemusíte vyberať zopár priateľov, s ktorými si budete volať zadarmo - môžete volať zadarmo s každým, kto má Uniphone. Bez ďalších podmienok a bez obmedzení.

Služby bez viazanosti

Všetky služby Uniphone si môžete objednať bez viazanosti. Veríme, že najlepšia viazanosť je Vaša spokojnosť.

Ochrana pred vysokým účtom

Pri telefonovaní cez Uniphone máte svoje výdavky pod kontrolou. Uniphone umožňuje nastaviť automatické zablokovanie odchádzajúcich volaní pri dosiahnutí stanovenej pretelefonovanej ceny za hodinu, deň, týždeň alebo mesiac. Už žiadne nepríjemné prekvapenia z vysokého účtu.

Vysoká kvalita zvuku - HD Voice

Sieť Uniphone podporuje prenos hlasu vo vysokej kvalite. Ak použijete na telefonovanie vhodné telefóny s podporou HD Voice, budete Vašich známych počuť oveľa zreteľnejšie a vernejšie, pretože HD Voice umožňuje prenos dvakrát širšieho frekvenčného spektra, ako bežný pevný čí mobilný telefón. Prenos HD je v sieti Uniphone realizovaný kodekom G.722 (64kbps), pripravujeme podporu ďalších HD kodekov.

Telefónne číslo si môžete vybrať, alebo preniesť

Svoje telefónne číslo v sieti Uniphone si môžete vybrať spomedzi voľných čísel prevádzkovaných v sieti Uniphone. Okrem bežných čísel si môžete zvoliť aj z ponuky ľahko zapamätateľných strieborných a zlatých čísel. Ak chcete, môžete si preniesť číslo z ktorejkoľvek slovenskej telefónnej siete.

Pohodlná správa služieb cez web

Služby Uniphone sa spravujú cez web. Kedykoľvek overíte výšku Vašej spotreby, prezriete či stiahnete podrobný výpis hovorov, skontrolujete stav vašich telefónov, nastavíte parametre služieb a presmerovanie, aktivujete alebo deaktivujete služby. Funkcie priebežne dopĺňame podľa Vašich požiadaviek, aby ste boli so službou spokojní.

Podpora faxových prenosov

Ak ešte potrebujete využívať fax, u nás môžete. Faxové prenosy sú v sieti Uniphone podporované, protokolom T.38. Staršie faxové zariadenia môžete pripojiť k sieti Uniphone cez analógový prevodník, novšie môžete pripojiť aj bez potreby prevodníka - takto môžete prijímať a odosielať faxy rovnako ako doteraz. Ak už faxové zariadenie nechcete používať, môžete využiť virtuálny fax Uniphone, a prijímať a odosielať faxy prostredníctvom emailu v PDF formáte, prípadne cez web.